O serwisie Firststop

Sieć Firststop to ponad 2 000 serwisów w 25 krajach Europy, dlatego z dumą zapraszamy Państwa do pierwszego serwisu samochodowego Firststop w Lublinie.

Oferta serwisowa Firststop Lublin to m.in. wymiana opon, wyważanie kół, geometria kół, wymiana oleju, serwis zawieszenia, hamulców, układu wydechowego oraz klimatyzacji, a także diagnostyka komputerowa. Serwis samochodowy Firststop to również Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów LU/066/P. Zapraszamy na przeglądy rejestracyjne z upominkami. Już dziś przyjedź i zobacz jak wygląda najnowocześniejszy serwis samochodowy w Lublinie!

W Firststop szybko umówisz wizytę, wybierzesz opony i felgi, dobierzesz części i akcesoria, przygotujesz auto do codziennej eksploatacji lub do wakacyjnej podróży. Zadbamy o Twój samochód, a Ty zyskasz spokój i radość z bezproblemowej eksploatacji, a przede wszystkim zapewnisz bezpieczeństwo sobie i swoim pasażerom.

Zadbamy o stan techniczny Twojego samochodu, począwszy od wymiany żarówki, alternatora, akumulatora, paska rozrządu, czy świec zapłonowych, przez wymianę oleju w skrzyni DSG, sprawdzenie lub uzupełnienie oleju w manualnej skrzyni biegów lub tylnym moście, a kończąc na uzupełnienie dodatku do FAP.

Organizatorem sieci Firststop jest największy na świecie producent opon - firma Bridgestone. Sprzedaż i serwis ogumienia to nasza specjalność. Firststop to profesjonalny serwis opon w Lublinie. Obsługujemy samochody osobowe/SUV z kołami w rozmiarze do 22 cali!

Nasza misja i wartości

Naszą misją jest pomoc wszystkim zmotoryzowanym w rozwiązywaniu problemów z samochodami i dbanie o komfort i bezpieczeństwo właścicieli pojazdów serwisowanych w naszym warsztacie samochodowym.

Jakość obsługi

Jakość obsługi to fachowość i kompetencje naszych pracowników, komfortowa i przestronna poczekalnia z udogodnieniami takimi jak wygodne kanapy i fotele, telewizor, ciekawa prasa, kawa i herbata, czy kącik dla dzieci. To także dogodne godziny otwarcia, które dają możliwość pozostawienia auta przed pracą - od poniedziałku do piątku otwieramy o 7:00, w soboty o 8:00, a odebrania samochodu po pracy do godziny 21:00 w tygodniu i do 15:00 w soboty. W serwisie samochodowym Firststop masz możliwość dokonania płatności kartą.

Fachowość i kompetencje

Fachowość i kompetencje to cechy wszystkich pracowników serwisu Firststop, począwszy od pierwszej linii kontaktu z Klientem, a kończąc na mechanikach i specjalistach pracujących na hali serwisowej. Doświadczenie naszego zespołu oraz szkolenia, dzięki którym stale się rozwijamy, stanowią o tym, że fachowość i kompetencje, to jedne z naszych głównych atutów.

Skuteczność napraw

Skuteczność napraw, to wynik fachowości, kompetencji i doświadczenia. Nie bez znaczenia jest tutaj nasze zaplecze w postaci szybkiego dostępu do części zamiennych i materiałów, niezbędnych do przeprowadzenia skutecznej naprawy. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami, co zapewnia naszym Klientom szybką dostępność części oraz szeroki wybór w kwestii ceny i jakości.

Wyposażenie warsztatu

Wyposażenie warsztatu jest niezbędne do prawidłowej diagnozy i skutecznej naprawy. Szczycimy się, że nasz warsztat jest jednym najlepiej wyposażonych serwisów samochodowych w Lublinie. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu, możemy działać fachowo, szybko i skutecznie.

Wszystko na miejscu

Nasz warsztat to także, sklep z bogatą ofertą akcesoriów i chemii samochodowej. Znajdziesz u nas żarówki, wycieraczki, akumulatory, felgi aluminiowe, preparaty i kosmetyki do pielęgnacji samochodu.

Dogodna lokalizacja

Lokalizacja serwisu pozwala łatwo, szybko i wygodnie dojechać do nas z każdej części miasta. W pobliżu są przystanki komunikacji miejskiej, sklepy i punkty handlowo-usługowe. Dzięki temu w trakcie wizyty w serwisie, czekając na sprawne auto, można w międzyczasie zrobić zakupy.

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 7.00 do 21.00
sobota 8.00 do 15.00

Adres

Aleja Warszawska 124
20-824 Lublin